top of page

FACEBOOK AKCIJAS DĀVANA - PRIOR PĀRVĒRTĪBAS

Facebook PRIOR akcijas laimētāja Elīne Plinska ieradās PRIOR salonā BARONS 6.augusta rītā. Elīnes pārvērtību meistari to sagaidīja mūsu mājīgajā salonā un novērtēja veicamās procedūras.

Friziere-stiliste ŽANETE ŽUNDA un make-up māksliniece INITA PESECKA izveidoja jaunās sievietes vizuālo tēlu atbilstoši viņas vēlmēm. 

Meistare ŽANETE nolēma veikt ērti kopjamu gradācijas griezumu nesaīsinot matu garumu. Matu krāsojums tika veikts ar silta karameļu krāsas saudzīgu tonējošu balzāmu GLAM COLOR, lai jaunās māmiņas Elīnas matu pārvērtības būtu īpaši nekaitīgas un uzlabotu matu kvalitāti. Papildus procedūra ar LA BIOSTHETIQUE keratīna masku PILVIGAINE K uzlaboja matu struktūru, mirdzumu un elastību. Galvenais akcents šajās pārvērtībās bija skaistas cirtainas frizūras izveidošana, kas parādītu un izceltu viņas matu greznumu.

Make-up māksliniece INITA piešķīra sejas vaibstiem spilgtumu, izcēla tos un padarīja izteiksmīgākas acis, saglabājot dabiskumu.

 

LAIMĒ PRIOR MATU PĀRVĒRTĪBAS -FACEBOOK AKCIJA

LAIMĒ PRIOR PĀRVĒRTĪBAS no TV "IEVAS PĀRVĒRTĪBU" meistariem!
KAS JĀDARA? KĻŪSTI PAR MŪSU SEKOTĀJU UN DALIES AR ŠO ZIŅU!
Sasniegsim pirmos 1000 sekotājus,un izlozēsim starp visiem sekotājiem pārvērtību dalībnieku. Tā turpināsim pēc katriem nākošajiem 1000...
TAS NAV VISS! Pēc katriem 100 sekotājiem - izlosēsim laimīgo, kurš iegūs savā īpašumā fantastiskos un ekskluzīvos LA BIOSTHETIQUE produktus.
TIKAI SEKO MUMS UN IEGŪSTI NODERĪGU INFORMĀCIJU UN IESPĒJAS!
TAVI PRIOR SALONI.

Please reload

PĒC

PIRMS

bottom of page